بروزرسانی : سه شنبه 8 تير 1389    نويسنده : محمد سهرابی    منبع : وب سایت محمد سهرابی

تلفن گویا برای شرکتهایی که مشترکین زیادی دارند

 

چگونه از تلفن گویا در شرکتهایی با حجم مشترکین زیاد استفاده می شود؟

بسیاری از شرکتهایی که دارای مشترکین (اعضا)زیادی می‌باشند(مانند شرکتهای بازاریابی چندسطحی) در حال حاضر برای مدیریت کاربران خود و حسابهای آن‌ها از وب سایت و سیستمهای آنلاین استفاده می کنند.

سیستمهای تلفن گویا قابلیت توسعه عملیات روزانه اینگونه شرکتها را براحتی با استفاده از خطوط تلفن و بصورت 24 ساعته فراهم می کند.

امروزه نه تنها دسترسی به اینگونه شرکتها به شهر یا محدوده های شهری که اینترنت در آنها نفوذ بالایی دارد محدود نشده بلکه درروستاهایی که اصلا دسترسی به اینترنت و کامپیوتر وجود ندارد و اما تلفن همراه در دسترس است نیز موجود می باشد. بنابراین بروز رسانی اطلاعات حسابها بخوبی دیگر فعالیتها از قبیل اضافه نمودن اعضا جدید انجام می شود و این قضیه نه تنها کار را ساده‌تر می‌کند بلکه سطح فعالیت و خدمات را نیز افزایش می دهد.

تلفن گویا چه کاربردی برای شرکتهای با مشترکین زیاد دارد؟

در اینجا به چند مورد از کاربردهایی که یک سیستم تلفن گویا می‌تواند برای شرکتهایی مانند شرکتهای بازاریابی چندسطحی در 24 ساعت شبانه‌روز، بدون وقفه و مداخله دست داشته باشد اشاره شده است.

1. ثبت هر نوع درخواست از اعضا جدید و اطلاع فوری آن به اعضا موجود در همان منطقه بطور خودکار .

تلفن گویا می تواند اطلاعات حسابهای اعضا را مانند اطلاعات پورسانتهای کسب شده از فروش و نیز توزیع کنندگان زیر مجموعه هایشان و یا هر عضو جدید اضافه شده به شبکه آن‌ها را گزارش دهد. این اطلاعات به روز و فوری باعث حفظ و فعالیت مداوم اعضا در تمامی ساعات می شود.

2. تلفن گویا می تواند بصورت برعکس سیستم عادی خود پیکر بندی شود تا بتواند حجم زیادی از پیغامهای صوتی را مانند اخبار مهم ، طرحهای جدید، تخفیف و … از طریق تلفن به اطلاع تمامی اعضا برساند.

3. تلفن گویا می‌تواند برای پخش پیام ضبط شده صدای مدیر یا صاحب شرکت برای جلب اعتماد بیشتر اعضا نیز استفاده شود. همچنین می توان از آن برای سنجش رضایت مشتریان شرکت استفاده نمود.

بنابراین اگر شما صاحب یا مدیر یک شرکت هستید و تا بحال از تلفن گویا استفاده نکرده اید، ابزاری را کم دارید که نه تنها باعث افزایش بهره وری شرکت می شود بلکه می تواند اعتبار شرکت و سود دهی آن را افزایش دهد.

4. تلفن گویا بطور کاملاً خودکار سیستم مدیریت و رسیدگی به شکایت مشتریان را انجام می دهد. سیستم مدیریت و رسیدگی به شکایات مشتریان مبتنی بر تلفن گویا منافع بسیاری از جمله امکان ارائه شکایات محلی با استفاده از فقط یک تماس تلفنی و بدون هیچگونه مداخله نیروی انسانی را خواهد داشت.

علاوه بر موارد فوق تلفن گویا می‌تواند بسیاری از امور عادی و روزمره که بصورت دستی انجام می‌شود را بصورت خودکار انجام دهد، که در نتیجه این خودکارسازی هزینه های عملیاتی را کاهش می‌دهد و در نهایت افزایش بهره وری و سوددهی را در پی خواهد داشت.

درباره نویسنده:

محمد سهرابی کارشناس ارشد مدیریت اجرایی و متخصص و کارشناس تجارت الکترونیک و همچنین نویسنده و مترجم مقالات در زمینه تجارت و بازاریابی الکترونیک و SEO می باشد.

این مقاله را می توانید در مجله ،روزنامه،کتاب ،کتاب الکترونیکی دوباره چاپ کنید با این شرط که هیچ تغییری در عنوان،متن،لینکهای مقاله ایجاد نشود و اطلاعات کامل و لینکهای مربوط به نویسنده بطور کامل و دست نخورده در آن درج شود.